Vyhledávání


Kontakt

Divočáci Znojmo
tel. č. +420602526352

Divočáci - Šanovská letka +420724769972

Divočáci Frýdek Místek +420737512136

Divočáci Vtelno +420725362383

Divočáci Třemošná +420603184138

E-mail: divocaci-znojmo@seznam.cz

 

2006

Divočáci se začali scházet v Šatově léta páně 2006 a jedním ze zakládajích členů byl Petr B., většina Divočáků ho zná pod přezdívkou Zlatý rytíř, ale postupně došlo k rozpadu Divočáků a tito jen přežívali a nevyvíjeli žádné aktivity, až do roku 2009.

2009

V tomto roce se začali Divočáci znovu postupně rozrůstat a vystrkovat růžky. Na společných vyjížďkách se pravidelně scházelo sedm lidí (sedm bláznů co propadli kouzlu dvou kol )

2010

Na společných vyjížďkách se začalo scházet čím dál tím víc nadšenců do  motorek, kteří se scházeli většinou o víkendech, když nám to dopřálo počasí. Naše "motorodina" se začala pomale rozrůstat. Bohužel většina členů je pracovně vytížena a je problém se sejít v plném počtu na pořádané akce.

2011

Oproti roku 2010 se nic podstatného nezměnilo, bylo přijato pár nových členů. Zřízeny webové stránky.

2012

V tomto roce jsme se rozloučili se dvěma členy a pokračovalo se ve společných akcích pořádaných pro členy a pozvané hosty. Rovněž jsme více začali vnímat dění na české motocyklové scéně, jako jsou jednoprocentní kluby.......  

2013

uvidíme co nám tento rok přinese.... doufám, že bude lepší něž rok 2012

           Dnem 7.4.2013 došel klub Divočáků Znojmo k závěru, že respektují pravidla české motorkářské scény a oficiálně sundávají ze zad velkou nášivku Divočáci a tzv. pecky s přední strany vest. Nadále zůstáváme klubem, ale jen s označením malou nášivkou na přední straně vest, popřípadě rukávu bundy. Učiněné kroky bereme jako projev respektu vůči ostatním klubům, který očekáváme i my od ostatních. Rovněž nás v tomto roce opouští 7 členů, kteří se nestotožňují s pravidly klubu.

 

2014

No tento rok nám začíná pořádnou pařbou, takže jestli to takhle půjde dál bude to plodný rok.... :-)  Byl to celkem plodný rok rodina Divočáků se rozrostla o Divočáky Třemošná, Vtelno a Frýdek Místek. Jestli se nepletu, tak klub již v tomto roce nikdo neopustil, ba se nám o pár dobrých kousků rozrostl :-)

 

2015

Uvidíme co nás čeká letos, nějaké plány už na tento rok máme... Chod klubu se nám za ty léta svým způsobem ustálil, zjistili jsme " co se hodí a co ne " no a  kdyby se splnila jen půlka z toho všeho co je v plánu, tak se je na co těšit....

V červnu proběhnul celorepublikový sraz Divočáků ČR, kterého se v Malém Ratmírově letos poprvé zůčastnili Kbelský Divočáci, v plánu je podpořit charitativní akci pořádanou ve Znojmě a další sjezd v Třemošné + podpora Parent projektu. Na závěr roku se nám rýsuje pařba ve Frýdku a opékání Kbelského Divočáka. Bohužel opět jsme se v tomto roce museli "rozloučit" se dvěma členy klubu..... , ale zase nám jeden novej kusan přibyl, akorát má problém se sehrát s kohoutem od nádrže a občas musí motorku tlačit :-)


2016

Čeká nás opět náročný rok - oslava 10. výročí, slíbená podpora charitativní akce, kterou pořádá člověk s velkým srdcem Pavel Kužela, doufám, že nás čeká i oslava výročí Divočáků Třemošná a hlavně se v tomto roce odehraje dlouho očekávaný závod motorek Divočáků ČR na okruhu ve Vysokém Mýtě. Každopádně se máme na co těšit, jak v roce 2015......

 

 

 


Více zde: https://www.divocaci-znojmo.cz/novinky/co-se-do-riti-deje-/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz