Vyhledávání


Kontakt

Divočáci Znojmo
tel. č. +420602526352

Divočáci - Šanovská letka +420724769972

Divočáci Frýdek Místek +420737512136

Divočáci Vtelno +420725362383

Divočáci Třemošná +420603184138

E-mail: divocaci-znojmo@seznam.cz

 

 

Pozvání do muzea motocyklů

Vzhledem k tomu, že někteří jezdíme na starších strojích, tak nám přišlo pozvání do muzea motocyklů v Šestajovicích u Jaroměře, kde je k vidění celkem 70 strojů + to na čem dojedeme :-).  Info o muzeu najdete na www.motogalerievkoute.wz.cz

 

Změny na rok 2013

     Na rok 2013 se chystají pro Divočáky Znojmo menší změny, týká se to placení do fondu, společných vyjížděk a tak celkově dění kolem Divočáků. Podrobnosti se dozvíte emailem. Začátkem roku (únor, březen) se bude konat schůze Divočáků, na které se opět domluvíme na termínech společných akcí na rok 2013. Termín bude ještě upřesněn.

 

 

 

Návštěva Divočáků Frýdek Místek v kempu ATC Pasohlávky

    Dne 3.8.2012 jsme navštívili Divočáky Frýdek Místek v kempu ATC Pasohlávky, na výjížďku nejeli všichni, což se dá vzhledem k tropickému počasí a časové vytíženosti některých členů pochopit. Snad se sejdeme na společné pařbě, která je s Divočákama FM v plánu a měla by se uskutečnit ještě v letošní motosezóně. Místo a termín zatím nená jasný. Pro ty co nejeli, dostali jsme od Divočáků FM dvě lahvinky živé vody, které zmaříme v co nejbližší době... samozřejmě ještě jednou dík a doufám, že to letos klapne.

 

Vyjížďka na Lipno 28.7.2012 - Makami a Divočáci

 

      

      

      

Benefiční vyjížďka 7.7.2012

      Tak dlouho jsme se domlouvali, až jsme konečně vyjeli na společnou vyjížďku s Makami. Vyjížďka vedla přes hráz vranovské přehrady, kde se konala benefiční akce za shořelou loď Dyji. Nevím jestli všichni, ale někteří přispěli do kasičky, dali jsme si výborné nealko pivo a vyrazili na projížďku "kolem komína". Dík Makamákům za vyjížďku a snad ještě spolu někam vyjedeme.

 

Víkend v kempu Malý Ratmírov

     

Vykuněná motorka ...

 


 

 

Zasedání 2012

     Všichni kdo si udělali čas a dorazili, tak vědí, kdy a kde se akce konala, takže není třeba toto dále komentovat. Ze všecho nejvíc bych vyzvednul vysokou kvalitu připravených pokrmů, kterou zajistili naši motobratři ze země cukru a tímto jim patří velká pochvala, protože divočácký rypáčky jsou hodně mlsný a nezbaští kde co..  :-) A taky díkec kapele Schizmic, doufám, že nám zahrajete i příště. Dobrou náladu nám nezkazili ani "hrůzostrašné" zvěsti, které na zasedání dorazili...  a co dodat, doufám, že se minimálně ve stejném počtu sejdeme i příště a těším se na další akci.

 

 

 

Možné místo na zřízení klubovny

    Jsem si stále říkal a přemýšlel nad tím, kde udělat klubovnu a stačí sednout na kolo, projet se a podívat se kolem sebe... myslím, že pro naše účely ideální místo na klubovnu :-)

 

 

 

Motopokec Bantice - Jawa sraz

     Dne 28.4.2012 v odpoledních hodinách se uskutečnil Jawa srázek a motopokec v obci Bantice, okr. Znojmo, který pořádal Marek N. . Musím říct, že napečené buchty byly výborné, i když v nich nebyl ani kousek masa. :-) Vyjížďku bych si dovolil charakterizovat jako: " Najdi si svůj jízdní pruh v hromadě spalin  M2T a benzínu, který vycházel z vejfuků motorek jedoucích v čele kolony. Jedna motorka do cíle nedojela, vzhledem k defektu zadního kola, kterému předcházela zběsilá jízda po zadním kole a nekonečné gumování..... bohužel zůstala stát v obci Těšetice. Ve večerních hodinách se uskutečnilo vyhodnocení celé akce, které trvalo až do brzkých ranních hodin u výborného masa a pití. Zkrátka, kdo nedojel, tak o hodně přišel... , ale zase mu bylo ráno dobře.

 

 

Motosraz Suchobikers

     Ve dnech 20.4 - 21.4.2012 jsme navštívili motosraz pořádaný Suchobikers, úroveň akce rok od roku stoupá a kluci nasadili laťku hoďně vysoko. Myslím si, že je je to jedna z nejlepších akcí, která se pořádá na našem okrese. Akce měla pro mě jednu velkou chybu a to, že jsem musel řídit. Nejvíce mě pobavil Skipy, kdo nezůstal sedět doma na prdeli, tak ví o kom je řeč a určitě toto individum nepřehlédnul... :-) Ve večerních hodinách se dostavila kosa a já jsem zjistil když jsem šel hrčet jakej jsem chlap....   příště si vezmu jednu ponožku navíc :-)  Jsem zvědavý, čím překvapí kluci příště, ale myslím si, že účast něco kolem 600 lidí je velice slušná vizitka. Jen tak dál...

 

 

 

 

Další přírůstek do země cukru

     Kurňa nevím, kde na to berou dukáty, ale v zemi cukru je zase o jednu motorku navíc, zakoupil ji biker "Karbec", který se mimo výborného masa co umí připravit začal "jebat" aji do motorek. :-) Tak doufám, že příští lodna nebude odrbaná, jen proto, že si někde vyvážel prdel na máši a divočáci budou hlady kvičet u korýtka..... :-)

 

Začátek motosézóny 18.3.2012

 

     Konečně jsme se dočkali a krásné počasí je tu, zima konečně odtáhla do řiti !!! Stejně jsme ji museli vyloženě přetrpět ( projíst a prochlastat ) a na první společné vyjížďce se sešlo celkem 13 jarních nedočkavců, najelo se něco kolem 160 km přes Jaroměřice, Dukovany, Moravský Krumlov a taky přes všemi oblíbenou zemi cukru, dále přes Hevlín a vyjížďka byla zakončena v Schatow city u kancléře před jeho rezidencí :-) Na vyjížďce nebyli všichni divočáci, ale snad to bude příště lepší !!! Na prdeli mám asi po dnešním dnu puchejř, ale jinak díky všem za dnešní den a snad se zase uvidíme příště :-)

 

Divoká ochutnávka

 

       Tak jsem se těšil a myslím, že jsem nebyl sám a už je neděle ráno, akce je za náma ... nezoufejte, sezóna 2012 je teprve před námi a čeká nás to ještě hodně :-) Doufám, že se všem líbila, protože Poppovic motorodina měla spoustu starostí, aby vše proběhlo k všeobecné spokojenosti všech Divočáků a to prosím pěkně absolutně zadarmo!!!! Nebojte se, to co vybral pokladník ještě není na odlet do teplých krajů, část peněz byla vybrána pro Poppovic motorodinu a tímto bych jim chtěl velmi poděkovat jménem všech Divočáků. Další peníze byly vybrány do společného fondu a další část byla pro kancléře, který čuňase platil. Ještě bych chtěl poděkovat kancléři za kompletní přípravu prasátka a všem Divočákům, že se jste vytáhli paty a dorazili z tepla s vých domovů. Divočák Tomáš K. donesl také spoustu vína, ale to už možná některým unaveným jedincům vzhledem k jejich stavu uniklo, takže vám to zde jen připomínám :-). Největší radost mě udělala speciální edice růžového vína vyrobená pro Divočáky. Velmi mě těší, že láska k motorkám dokázala dát dohromady takovou bandu lidí, kteří si mají co říct a je mě mezi vámi dobře. Takže na závěr, všechno proběhlo bez problémů, až na tu pokladní knihu!!!! Mimochodem je k nahlédnutí pro všechny členy Divočáků u pokladníka doma, takže se kdykoliv a kdokoliv můžete stavit na kávu, rád vám ji ukáži. Když se dívám na fotku dole pod tímto článkem, tak jen doufám, že zbylo i na ostatní....

 

 

ZIMNÍ MOTOSRÁZEK - BIKERS ROCK RESTAURANT

          Už je to tak, tak jsme se těšili a je to zase za námi, akce proběhla dne 18.2.2012 v prostorách Bikers Rock restaurant ve Znojmě. Kvalitu podávaného jídla a pití nemá cenu nějakým způsobem komentovat, už jsme si zvykli na nadstandartní kvalitu, Petr drží laťku hodně vysoko :-). Na akci dorazili téměř všichni pozvaní hosté: Suchobikers, Makami, Vampires MC a samozřejmě zde nechyběli ani Divočáci :-). Jsem rád, že jsme se tak nějak nazvájem všichni blíže poznali a těším se na sezónu 2012, kdy se budeme snad všichni potkávat na různých akcích a vyjížďkách. Jen bych chtěl uvést, že náš Zbyšek Š. alias Motovepř by měl dát příplatek za striptýz, protože byl v první řadě a striptérka mu málem bradavkama vypíchla oči :-). Motodcera J.K. si raději vzala asi prášky na spaní, aby se nemusela bavit s Schizmikem, který za ní přijel ze země cukru - neboj, příště se ti bude věnovat :-). Ještě jednou dík všem za účast a podporu naší milované hospůdky.

 

 

MOTOINSPEKCE 2012

     Tak kde začít.... , Motoinspekcí 2012 bylo naplánováno prověřit zazimování a údržbu motorek Divočáků v zimních měsících. Z celkového počtu 26 motorek jich bylo zkontrolováno celkem 15, což si dovoluji označit už za celkem "velké sousto" vzhledem k množství podávaných tekutin a dobrého jídla. Nebýt trénovaných jedinců, tak jsme neprobrali neuvěřitelným počtem někdy celkem slušně zahnojených strojů ( vím je to tvrdý výraz, ale nemůžu jinak ) a večer by jsme se nedopočítali finálního výsledku, který mě až zase tak nepřekvapil :-). Doufám, že všichni znalí situace chápou, že Zlatý rytíř je jen jeden a tak to už to zůstane na věky, protože si nedokážu představit, že by jsme tak měli říkat někomu jinému. V roce 2012 byl vyhodnocen takzvaný motovepř 2012 ( nejvíc zahnojená motorka ), který dostal putovní cenu. Jen si tak říkám, aby to stejně nedopadlo s tím motovepřem, jak se Zlatým rytířem. Víte jak to je, když na někoho rok něco pokřikujete ( třeba: dojel motovepř, kde je ten motovepř?, kdy dojedou motovepři? atd. ), tak mu to aji většinou zůstane. Z motoisnpekce byli omluveni celá Popovic motofamílie, Roman S., což mě velmi mrzí, protože by třeba toho motovepře vyhrál někdo jiný... :-) Co se týče podávaného jídla, tak všude bylo pohoštění na dobré úrovni a chtěl bych vyzvednout Šanovskou letku ze země cukru a garáž zlatého rytíře, doufám, že se nikdo neurazí, ale přítomní na místě by se mnou mohli jen souhlasit.

Výsledky Motoinspekce 2012:  1. místo - MOTOVEPŔ - Zbyšek Š.

                                              2. - 14. místo ostaní zůčastnění

                                              15. místo  Juras 66 - nejčistčí motorka

 

Za správnost vypočtených bodových údajů odpovídá Zlatý rytíř společně s nástěnkářem, a to si i troufnu říct, že tím pádem je jasné že se nic "nezfixlovalo" a kdyby jo, tak termín pro písemné odvolání pro výsledkům vypršel dnešního dne v 07:00 hod. ráno. Vzhledem k tomu, že jsem do tohoto termínu neobdržel žádnou písemnou připomínku považuji výsledky za právoplatné :-) Blahopřeji Motovepři 2012 !!!!

 

Pomylsná laťka byla nasazena vysoko

Garáž u Zlatého rytíře - taky pěkný :-)

 


 

 

Další motopřírůstek do Divočáků

     Nedá se nic dělat, ale tajnůstkář Pecka se ani nepochlubil, že nejenom motosestra Rudasová byla moc hodná, ale i naše motosestra Martina Pecková byla taky moc moc hodná a pod stromečkem našla Moto Guzzi 750, bohužel víc nevím a fotku taky nemám, ale hlavně ať vám všem ty vaše nový stroje slouží a na silnicích se vám velkým obloukem vyhnou všichni blbci !!!!!

 

 

Motopřírůstek do země cukru

      Jelikož motosestra Rudasová byla v loňském roce moc moc hodná, našla pod stromečkem tuto krásnou motorku :-)

Přejeme hodně šťasných km v sedle nového stroje - máš ji pěknou :-)

 

Vánoční besídka - " boží motohod "

      Dne 26.11.2011 ve večerních hodinách se uskutečnila vánoční besídka, která se konala v prostorách Bikers rock restaurant. Účel celé besídky byl splněn, všichni se zde myslím dobře najedli a napili a dále se pokračovalo v naší kanceláři. Vzhledem k tak náročnému ůkolu začali někteří jedinci postupně z různých důvodů odpadávat a na závěr besídky zůstali už jen silní a otrlí jedinci - všichni je dobře známe a není třeba je zde jmenovat. ( motobratr Jiří P. se svojí motoženou Patrícií, Kefa family, náš zadák Renda se svojí skoroalkoholičkou, Jířa se svým motosynkem Zbyškem, Zlatý rytíř s paní rytířovou atd... ). Na besídku dorazili divočáci ze země cukru, téměř celá pobočka ze Schatow city a z besídky byl omluven ředitel pobočky Prosiměřice se svojí motochotí. Celou akci bych si dovolil označit za velmi zdařilou, až na to, že nás z rohu hospody občas vysíral Fichtl gang, který dorazil na akci v celé své síle ( radši jsme drželi hubu, aby jsme po ní nedostali ) a ještě jednou bych chtěl pochválit výrobky dovezené ze země cukru - byly výborné!!!  V měsící prosinec 2011 již nejsou naplánovány žádné akce, takže se všichni nesejdeme a tímto bych chtěl všem divočákům popřát příjemné prožití vánočních svátků a bohatého motoježíška :-). Naberte síly do dalšího motoroku 2012, protože další akce začínají již v lednu... 

Země cukru

     Tato fotografie byla zaslána našimi motobratry ze země cukru, kde se ještě letos nehodlají vzdát motosezóny a vypadá to, že budou jezdit do prvního sněhu. Jen doufám, že manželky jste nechali doma, aby vám měl kdo ohřát ty vaše zmrzlý klády :-) Jinak skalní jádro se těší na další akci a zdravíme do země cukru !!!  Howgh !!!

 

 

Poslední výstřel 2011

    Poslední letošní společná akce, bohužel některé stroje si začaly na konec sezóny tak trošku vymýšlet, takže jeden stroj to vzdal úplně jeden dojel s menšímy problémy. Počásko nám přálo a bylo nádherně ( říkal Štyrlic ten jel v plechovce ). Kluci nevěšte hlavy, přes zimu ty stroje dáte zase dokupy a na jaře to rozjedem :-) Na zimu je v plánu posezení v motobáru v Šaldorfě, schůze u Popů ve sklepě a doufám, že i motoinspekce... Těším se na další sezónu a tu zimu si budeme muset nějak zkrátit. A hlavně moc nežerte, ať se na jaře vlezete do motohadrů !!!!!!

 

Rozloučení s motosezónou 2011

     Dne 24.9.2011 se v obci Šanov uskutečnilo rozloučení s motosezónou 2011, neznamená to že už se nikam nepojede a tak, tak brzo Divočáci ještě určitě nezalezou do brdlohu !!!  Zcela určitě se najde nějaký důvod, proč se sejít a pokecat u kávy a dobré bábovky. Tak a teď fakta: Na rozloučení se vypilo 110 piv, zbaštilo půl prasete a vyhulil kamión cigaret. Z rozlučky omluveni někteří členové gangu, někteří se bez omluvy nedostavili. Co se dalo dělat, maso bylo výborné a proto jsme se museli obětovat a sníst maso i za ty, co nemohli dojet. Je škoda, že to zrovna vyšlo na období burčákfestu a v příštím roce se tomuto datumu z daleka vyhneme. Dále bych chtěl uvést, že nás navštívil nově vzniklý Fichtl gang a doufám, že i jim se na naší akci alespoň trošku líbilo. Počasí nám naši motobratři ze země cukru obědnali opravdu nádherné a děkujeme za super akci, kterou si příště nenechám zcela určitě ujít. Málem jsem zapoměl na jednu z velmi důležitých informací, do našeho motogangu byl včera přijat po dlouhé čekací době pan Ruda Špungvoň se svojí chotí, tak vás mezi sebou ještě jednou vítáme a jak jsem si včera všimnul, nebude mít problém mezi nás zapadnout a trufnu si říct, že už jste dávno zapadli. Nevím jak se to správně říká, ale toho nikdy nebude, aby člen Divočáků od jídla a pití utíkal !!!  :-) Další důležítá informace: Putovní titul "Vozembouch" byl právě včera předán rodině Špungvoňů, doufám že vám vydrží dlouho. Nemám z toho takovou radost, jak paní M.N., která vám ho předala, ale doufám, že se nebude předávat již dál - už nás té smůly potkalo až dost.  Na závěr bych chtěl uvést, že je mě velice líto občanů obec Šanov, kteří zde musí žít s ohromným temným přízrakem nevábné vůně, který ve zdejším větrolamu zanechal v časných ranních hodinách náš zadák. Ještě jednou dík za super akci a těším se na další.

 

 

 

551 km přes Rakousko - Uhersko

    Léta páně 2011 dne 25.5.2011 direktor pobočky Prosiměřice se svojí chotí  navštívil sousední zem Rakousko ( Německo v teplákách ) a projel se přes Alpy ( něco jako naše Kraví hora ) a na svém mazlíkovi a najel tolik kilometrů, že si u toho málem ojel obě gumy. Já bych to asi v tom svým chodítku nedal, ale snad někdy příště, až se mě zahojí ty moje nenechavý ruce, který mě kurevsky svědí, když vidím motorku - asi jsem neponaučitelnej :-)) A příště, až se budeš vracet z takovýho výletu, tak v Havraníkách se dá zahnout na Šatov a potom rovnou po tý "čtyřproudovce" dojedeš rovnou do Šatova a na druhé světelné křižovatce doleva a jseš u nástěnkáře :-))

 

  Suchohrdelská stretánka 2011

    Tak jsme se 16.4.2011 zůčastnili Suchohrdelské stretánky, musím říct velmi povedená akcička a děkujeme Suchobikerům za bezproblémový průběh. Přístí rok, pokud se něco nepodělá, tak určitě dorazíme znovu a zase zapaříme. Cokoliv bych zde psál dále by bylo jen zbytečný tlachání, z naší strany není co vytknout. Jen tak dál - co dodat.... Jo a ta slibovaná fotka toho čuníka je k vidění v sekci fotky 2011 a dovolil jsem si ji pojmenovat " Orgasmus v plastový misce ".

Odkaz na fotky z akce - staženo ze stránek Suchobikers

jablct.rajce.idnes.cz/sraz_motorky/

jablct.rajce.idnes.cz/Sraz_16_4_2011/

 

 

Divočáci se zapojili do ekologického programu

    Vzhledem k častým schůzím, bez kterých se chod správného motogangu nemůže obejít jsme se začali zaobírat problémem spojeným s těmito schůzemi a to je vznik nebezpečného odpadu :-) Proto jsme se rozhodli, že se zapojíme do ekologického programu na ochranu životního prostředí a ty všechny prázdné lahve od piva začneme vracet, ne protože jsou zálohované, ale protože tím ušetříme naše životní prostředí. :-)